021 9247

Numar cu tarif normal

Sejur oferte vacanta la Ischia
Hotel Galidon Thermal & Wellness Park

, tel. , fax. , zip. ,

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Family

Vacanta la Hotel Galidon Thermal & Wellness Park Ischia

Date si preturi pentru sejurul la Hotel Galidon Thermal & Wellness Park, Ischia

7 nopti

1 camera

2 adulti

Dotarile hotelului
pentru vacanta la Hotel Galidon Thermal & Wellness Park
Ischia

Mancaruri si bauturi

Restaurant

Bar

Snack bar

;eniu masă pentru copii

Meniuri cu diete speciale (la cerere)

Altele

Servicii de înfrumusețare

Facilități spa

Cameră de aburi

Saună

Solar

Onsen/baie termală

Bilete pentru transport în comun

Transfer de la și/sau la aeroport

Birou de turism

Vestiare

Terasă la soare

Echipament de joacă pentru exterior

Camere de familie

Drumeţii

Cadă cu hidromasaj

Închiriere de biciclete

Baie în aer liber

Vin/șampanie

Tururi de mers pe jos

Recepţie deschisă nonstop

Garderobă sau dulap

Baie privată

Servicii de internet

Acces cu cheia

Factură disponibilă la cerere

Parcare

Lounge/cameră cu TV comună

Șezlonguri sau paturi de plajă

Fumatul interzis în toate spaţiile publice şi private

TV

Birou

Duș

Toaletă

Prosoape

Elevator

TV cu ecran plat

Articole de toaletă gratuite

Facilităţi pentru persoane cu mobilitate redusă

Accesibil cu scaunul cu rotile

Camere de supraveghere în zonele comune

Împachetare corporală

Scrub corporal

Masaj spate

Masaj ceafă

Masaj picioare

Masaj cap

Masaj mâini

Alarmă de securitate

Tratamente corporale

Bideu

Tratamente faciale

Masaj pentru tot corpul

Toaletă înaltă

Centru de spa și wellness

Pachete Spa/wellness

Fax/copiator

Toaletă cu mânere

Săli de conferinţă şi petreceri

Lounge Spa/zonă de relaxare

Cordon de urgență în baie

Piscina 1 - în aer liber

Pardoseală din gresie/marmură

Chiuvetă joasă de baie

Camere de supraveghere în afara proprietății

Închirieri auto

Baie turcească/baie de aburi

Manichiură

Pedichiură

Teren de joacă pentru copii

Epilare cu ceară

Machiaj profesional

Babysitting/servicii pentru copii

Tururi cu bicicleta

Fructe

Prânz la pachet

Mic dejun în cameră

Servicii de receptie

Serviciu de transfer

Camera de bagaje

Serviciu de concierge

Exterior

Mobilier de exterior

Grădină

Terasa

Servicii de curatenie

Spalatorie

Menaj zilnic

General

Incalzire

Serviciu de trezire

SPA & Wellness

Masaj

Piscine

Piscina pentru copii

Umbrele de plajă

Siguranta

Extinctoare

Seif

Alarmă de fum

Activitati si divertisment

Cameră de jocuri

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Priză lângă pat

Telefon

Uscător de păr

Aer condiționat

Room service

Hârtie igienică

Servicii de curatenie

Spalatorie

Menaj zilnic

General

Incalzire

Serviciu de trezire

SPA & Wellness

Masaj

Piscine

Piscina pentru copii

Umbrele de plajă

Siguranta

Extinctoare

Seif

Alarmă de fum

Activitati si divertisment

Cameră de jocuri

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Priză lângă pat

Telefon

Uscător de păr

Aer condiționat

Room service

Hârtie igienică

Localizare pentru vacanta la Hotel Galidon Thermal & Wellness Park, Ischia

, tel. , fax. , zip. ,

Harta pentru , tel. , fax. , zip. ,

Politicile hotelului
pentru vacanta la Hotel Galidon Thermal & Wellness Park, Ischia

Conditii de check-in pentru vacanta

Check-in-ul incepe la 14:00

Ora limita de check-in: 23:00

Varsta minima la check-in: 18

Conditii de check-out pentru vacanta

Check-out inainte de 10:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Conditii animalele de companie pentru vacanta

La hotelul Hotel Galidon Thermal & Wellness Park accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru vacanta

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Hotel Galidon Thermal & Wellness Park nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru vacanta

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Hotel Galidon Thermal & Wellness Park

Ore de liniste pentru vacanta

Hotelul Hotel Galidon Thermal & Wellness Park nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru vacanta

Personalul hotelului Hotel Galidon Thermal & Wellness Park poate conversa in limbile Germana, Engleza, Italiana

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.2

Foarte bun

din 131 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru vacanta la Hotel Galidon Thermal & Wellness Park, Ischia

Curățenie

8.4

Personal

8.8

Valoare

8.3

Confort

8.4

Locație

8.4

Servicii

8.4

Mic dejun

7.9

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?