021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Martonvasar
Ludwig Hotel

2462 Emlékezés Tere, Martonvásár, HU

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Ludwig Hotel Martonvasar

Ludwig Hotel ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura un sejur confortabil si placut. Personalul prietenos de la receptie este intotdeauna disponibil pentru a raspunde intrebarilor oaspetilor. Printre serviciile disponibile se numara un serviciu de depozitare a bagajelor, un seif, un sistem de alarma de fum si o zona pentru fumatori. Accesul la internet wireless in zonele publice permite oaspetilor sa ramana conectati, iar hotelul dispune de facilitati pentru persoanele cu dizabilitati. Copiii se pot bucura de locul de joaca, iar cei care sosesc cu masina pot parca gratuit in parcarea hotelului.

Camerele hotelului sunt dotate cu incalzire centrala si ofera un pat king-size si o canapea extensibila, asigurand confortul necesar. Fiecare camera dispune de un seif si un minibar, iar divertismentul este garantat prin televizor si WiFi gratuit. Hotelul ofera camere de familie si camere pentru nefumatori, adaptate nevoilor tuturor oaspetilor.

Pentru cei care doresc sa se mentina activi, Ludwig Hotel dispune de o terasa unde se poate savura vremea frumoasa, precum si de servicii de inchiriere biciclete pentru explorarea zonei inconjuratoare. De asemenea, coordonatorii de activitati organizeaza un program de divertisment atat pentru adulti, cat si pentru copii, asigurand distractie pe tot parcursul sejurului.

In ceea ce priveste mesele, hotelul ofera diverse optiuni de dining, inclusiv un restaurant, o cafenea si un bar. Un mic dejun continental este disponibil pentru a incepe ziua intr-un mod placut, iar optiuni culinare speciale, cum ar fi mesele dietetice, sunt de asemenea disponibile. Ludwig Hotel se dovedeste a fi o alegere excelenta pentru cei care cauta cazare confortabila si servicii de calitate.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Ludwig Hotel, Martonvasar

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Ludwig Hotel
Martonvasar

Mancaruri si bauturi

Servicii de receptie

Exterior

Altele

Echipament de joacă pentru exterior

Cărucioare

Castroane pentru animale de companie

Facilitati camere

Facilitati camere

Localizare pentru cazare la Ludwig Hotel, Martonvasar

2462 Emlékezés Tere, Martonvásár, HU

Harta pentru 2462 Emlékezés Tere, Martonvásár, HU

Ludwig Hotel se află în Martonvásár, o localitate accesibilă și plină de farmec, ideală pentru o escapadă relaxantă. Această zonă este bine conectată, facilitând accesul la atracții locale și la peisaje pitorești.

Politicile hotelului
pentru cazare la Ludwig Hotel, Martonvasar

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 14:00

Ora limita de check-in: 20:00

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 10:30

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.

Pentru a face aranjamente pentru check-in, va rugam sa contactati proprietatea cu cel putin 24 de ore inainte de sosire, folosind informatiile de pe confirmarea rezervarii.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Ludwig Hotel accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Ludwig Hotel nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Ludwig Hotel

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Ludwig Hotel nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Ludwig Hotel poate conversa in limbile Engleza, Ungureasca

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

9.1

Exceptional

din 464 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Ludwig Hotel, Martonvasar

Curățenie

9.4

Personal

9.2

Valoare

8.8

Confort

9.2

Locație

9.4

Servicii

9.1

Mic dejun

7.6

Oferte de cazare similare cu Ludwig Hotel, Martonvasar

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?