021 9247

Numar cu tarif normal

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.5

Foarte bun

din 357 evaluari

Curățenie

8.3

Personal

9.2

Valoare

8.9

Confort

8.2

Mai mult

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la La Laguneta Puerto del Carmen

Aparthotelul La Laguneta ofera o experienta de cazare confortabila si placuta, avand la dispozitie 23 de camere dotate cu facilitati moderne. Clientii se pot bucura de o gama variata de servicii, inclusiv o camera de bagaje, un seif, un spatiu cu televizor si o biblioteca. Personalul prietenos este disponibil la receptie pentru a ajuta cu orice nevoie, iar conexiunea Wi-Fi este disponibila in spatiile comune. De asemenea, hotelul dispune de un serviciu de organizare a excursiilor, facilitand explorarea imprejurimilor. Gradina frumoasa si locul de joaca sunt ideale pentru relaxare, iar parcarea este disponibila pentru cei care calatoresc cu masina.

Camerele sunt dotate cu ventilator, balcon, canapea si chicineta, care include un frigider, un cuptor cu microunde si un aparat pentru cafea/ceai. Fiecare camera are un seif pentru protectia bunurilor personale, iar baile sunt echipate cu dus si cada, precum si cu uscator de par. Clientii pot opta pentru dormitoare separate, patuturi pentru bebelusi si paturi suplimentare, asigurand astfel confortul necesar pentru familii.

Pentru cei care doresc sa se relaxeze, aparthotelul dispune de o piscina exterioara cu zona pentru copii, precum si o terasa insorita cu sezlonguri si umbrele. Activitatile sportive sunt variate, incluzand ciclism, tenis, golf, pescuit si calarie. Iubitorii sporturilor acvatice pot practica windsurfing, plimbari cu banana, catamaran si scufundari subacvatice. De asemenea, hotelul ofera o sala de fitness, biliard si diverse optiuni de relaxare, cum ar fi spa, salon de infrumusetare si terapii prin masaj.

Pentru mesele clientilor, hotelul dispune de un restaurant si un bar, unde pot savura preparate delicioase si bauturi racoritoare. Aparthotelul accepta carduri de credit precum American Express, Visa si MasterCard, facilitand astfel platile.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la La Laguneta, Puerto del Carmen

Perioada de vacanta flexibila?

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la La Laguneta
Puerto del Carmen

Altele

Solar

Masaj

Terasă la soare

Zonă pentru fumători

Camere de familie

Exterior

Grădină

Terasă

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Localizare pentru cazare la La Laguneta, Puerto del Carmen

Harta pentru

Aparthotelul La Laguneta se află în Puerto del Carmen, la aproximativ 5 minute de plajă, într-o zonă centrală, accesibilă și aproape de diverse magazine și restaurante.

Politicile hotelului
pentru cazare la La Laguneta, Puerto del Carmen

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 12:30

Ora limita de check-in: 19:00

Varsta minima la check-in: 18

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.

Pentru a face aranjamente pentru check-in, va rugam sa contactati proprietatea cu cel putin 24 de ore inainte de sosire, folosind informatiile de pe confirmarea rezervarii.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul La Laguneta accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Grupurile au o limita de 3 persoane

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul este permis in incinta hotelului La Laguneta

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul La Laguneta nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului La Laguneta poate conversa in limbile Engleza, Spaniola

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.5

Foarte bun

din 357 evaluari

Recenziile hotelului
pentru cazare la La Laguneta, Puerto del Carmen

Curățenie

8.3

Personal

9.2

Valoare

8.9

Confort

8.2

Locație

8.6

Servicii

8.2

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?