Encarnacion, 9, Antequera, ES
7.9
din 1748 evaluari
Prezentare generala
Coso Viejo este o casa andaluziana caracteristica din secolul al XVIII-lea, situata in inima Antequerai. Acest hotel ofera oaspetilor sai Wi-Fi gratuit si camere spatioase, dotate cu aer conditionat si televiziune prin satelit. Fiecare camera este luminoasa si bine echipata, avand un seif gratuit, iar baile private includ uscator de par si articole de toaleta. Hotelul dispune de o receptie deschisa 24 de ore din 24, unde oaspetii pot beneficia de un birou de turism pentru a explora imprejurimile.
Printre facilitatile hotelului se numara un patio fermecator, unde se organizeaza evenimente regulate, cum ar fi concerte si expozitii de arta. De asemenea, Coso Viejo ofera parcare publica disponibila la fata locului, cu rezervare prealabila, la un cost de 10 EUR pe zi. Este important de mentionat ca animalele de companie nu sunt permise, iar copiii de toate varstele sunt bineveniti, cu mentiunea ca cei cu varsta de 2 ani si sub pot sta gratuit folosind un pat existent.
Coso Viejo se afla la o distanta scurta de mers pe jos de fortareata Alcazaba, un loc istoric ce merita vizitat. De asemenea, Parcul Natural Torcal, cunoscut pentru peisajele sale spectaculoase, este ideal pentru iubitorii de natura si activitati in aer liber. Aceasta locatie ofera oaspetilor oportunitatea de a explora cultura si natura din Andaluzia.
In ceea ce priveste mesele, hotelul nu ofera informatii specifice despre servicii de alimentatie, dar avand in vedere amplasarea sa centrala, oaspetii pot descoperi numeroase restaurante si cafenele in apropiere, unde pot savura preparate locale. Coso Viejo este locul perfect pentru oaspetii care doresc sa se bucure de o cazare confortabila si autentica in Andaluzia.
Perioada de vacanta flexibila?
Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta
Altele
Serviciu de concierge
Birou de turism
Menaj zilnic
Încălzire
Servicii de receptie
Cameră de bagaje
Facilitati camere
Camere pentru nefumători
Encarnacion, 9, Antequera, ES
Coso Viejo este situat în centrul istoric al orașului Antequera, Malaga, oferind acces ușor la atracții precum fortăreața Alcazaba și Parcul Natural Torcal, ideal pentru activități în aer liber.
Check-in-ul incepe la 14:00
Nu se impune ora limita de check-in
Check-out inainte de 12:00
Check-out tarziu in functie de disponibilitate
La hotelul Coso Viejo accesul cu animale de companie nu este permis
Nu se impune limita pentru marimea grupului
Hotelul Coso Viejo nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente
Fumatul nu este permis in incinta hotelului Coso Viejo
Hotelul Coso Viejo nu impune program de liniste
Limbi vorbite pentru cazare
Personalul hotelului Coso Viejo poate conversa in limbile Engleza, Spaniola, Franceza
7.9
din 1748 evaluari
Curățenie
8.3
Personal
9
Valoare
8.4
Confort
8
Locație
9.5
Servicii
7.7
Mic dejun
5
de la