021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la La Caleta
Royal Garden Villas & Spa

Calle Alcojora, s/n Campo de Golf de Costa

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Royal Garden Villas & Spa La Caleta

With a stay at Royal Garden Villas & Spa in Adeje (Costa Adeje), you'll be within a 10-minute drive of El Duque Beach and Puerto Colon Marina. This family-friendly resort is 3.8 mi (6.1 km) from Fanabe Beach and 6.1 mi (9.9 km) from Siam Park.

Date si preturi pentru cazare la Royal Garden Villas & Spa, La Caleta

Localizare pentru cazare la Royal Garden Villas & Spa, La Caleta

Calle Alcojora, s/n Campo de Golf de Costa

Harta pentru Calle Alcojora, s/n Campo de Golf de Costa

Politicile hotelului
pentru cazare la Royal Garden Villas & Spa, La Caleta

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Royal Garden Villas & Spa accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Royal Garden Villas & Spa nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Royal Garden Villas & Spa

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Royal Garden Villas & Spa nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?