021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Fuerteventura
Iberostar Selection Fuerteventura Palace

35626 Pasaje Playa, Jandía, ES

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Iberostar Selection Fuerteventura Palace Fuerteventura

Iberostar Selection Fuerteventura Palace ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura un sejur confortabil si placut. Hotelul dispune de 6 lifturi si 437 de camere pentru nefumatori, iar personalul prietenos de la receptie este intotdeauna disponibil pentru a raspunde intrebarilor oaspetilor. Printre facilitati se numara un serviciu de schimb valutar, un bancomat si acces gratuit la internet wireless in zonele publice. De asemenea, hotelul este dotat cu facilitati pentru oaspetii cu dizabilitati si un supermarket pentru necesitatile zilnice. Oaspetii care sosesc cu masina pot parca gratuit in garaj sau in parcarea hotelului.

Camerele sunt dotate cu aer conditionat, oferind o temperatura placuta, si dispun de balcoane sau terase cu vedere la mare. Fiecare camera include un pat dublu, un seif, un minibar (contra cost), un set pentru prepararea ceaiului si cafelei, precum si un televizor cu ecran plat si canale prin satelit. Baile sunt echipate cu uscator de par, oglinda de toaleta si halate de baie. Hotelul ofera si camere prietenoase cu persoanele cu dizabilitati.

Pentru cei activi, hotelul dispune de 3 piscine exterioare si o piscina interioara (contra cost), precum si o zona speciala pentru copii. Oaspetii pot practica sporturi precum tenis, volei pe plaja si ciclism (contra cost), iar pentru iubitorii sporturilor acvatice, sunt disponibile scufundari si aerobic acvatic. De asemenea, hotelul ofera optiuni de wellness, inclusiv un spa, sauna, hammam si masaje.

In ceea ce priveste mesele, hotelul dispune de 2 restaurante non-fumat, unde oaspetii pot savura un bufet generos de mic dejun, pranz si cina, cu optiuni variate, inclusiv mese fara gluten, vegetariene si vegane, disponibile la cerere. De asemenea, exista un bar pe plaja si un bar la piscina, unde oaspetii pot savura bauturi racoritoare si gustari.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Iberostar Selection Fuerteventura Palace, Fuerteventura

Dotarile hotelului
pentru cazare la Iberostar Selection Fuerteventura Palace
Fuerteventura

Mancaruri si bauturi

Restaurant

Bar

Snack bar

Meniuri cu diete speciale (la cerere)

Altele

Servicii de înfrumusețare

Facilități spa

Fitness

Sesiuni de yoga

Saună

Solar

Baie publică

Birou de turism

Terasă la soare

Lenjerie de pat

Închiriere de biciclete

Recepţie deschisă nonstop

Garderobă sau dulap

Cafetieră

Baie privată

Servicii de internet

Factură disponibilă la cerere

Check-in/check-out privat

Parcare

Lounge/cameră cu TV comună

Șezlonguri sau paturi de plajă

Fumatul interzis în toate spaţiile publice şi private

TV

Birou

Duș

Toaletă

Prosoape

Elevator

TV cu ecran plat

Canale prin cablu

Articole de toaletă gratuite

Facilităţi pentru persoane cu mobilitate redusă

Accesibil cu scaunul cu rotile

Sală de fitness

Tratamente corporale

Canale prin satelit

Centru de spa și wellness

Fax/copiator

Toaletă cu mânere

Săli de conferinţă şi petreceri

Lounge Spa/zonă de relaxare

Securitate non-stop

Papuci de casă

Piscină în aer liber

Teren de golf (la maxim 3 km)

Închirieri auto

Muzică/spectacol live

Scufundări

Halat de baie

Acces imediat la plajă

Manichiură

Pedichiură

Tuns

Teren de tenis

Bărbier/salon de frumuseţe

Tratamente capilare

Windsurfing

Snorkelling

Sesiuni de fitness

Fructe

Minibar

Servicii de receptie

Camera de bagaje

Serviciu de concierge

Exterior

Mobilier de exterior

Grădină

Terasa

Plajă

Servicii de curatenie

Spalatorie

Menaj zilnic

General

Zona pentru fumatori

Incalzire

Serviciu de trezire

Activitati si divertisment

Divertisment de seara

SPA & Wellness

Masaj

Piscine

Umbrele de plajă

Siguranta

Extinctoare

Seif

Alarmă de fum

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Priză lângă pat

Telefon

Uscător de păr

Aer condiționat

Room service

Balcon

Servicii de curatenie

Spalatorie

Menaj zilnic

General

Zona pentru fumatori

Incalzire

Serviciu de trezire

Activitati si divertisment

Divertisment de seara

SPA & Wellness

Masaj

Piscine

Umbrele de plajă

Siguranta

Extinctoare

Seif

Alarmă de fum

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Priză lângă pat

Telefon

Uscător de păr

Aer condiționat

Room service

Balcon

Localizare pentru cazare la Iberostar Selection Fuerteventura Palace, Fuerteventura

35626 Pasaje Playa, Jandía, ES

Harta pentru 35626 Pasaje Playa, Jandía, ES

Iberostar Selection Fuerteventura Palace se află în Jandia, Fuerteventura, la câțiva pași de plaja publică cu nisip. Zona este accesibilă și are numeroase magazine în apropiere, fiind ideală pentru iubitorii de vacanțe la plajă.

Politicile hotelului
pentru cazare la Iberostar Selection Fuerteventura Palace, Fuerteventura

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 15:00

Nu se impune ora limita de check-in

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 11:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Iberostar Selection Fuerteventura Palace accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Grupurile au o limita de 5 persoane

Hotelul Iberostar Selection Fuerteventura Palace nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Iberostar Selection Fuerteventura Palace

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Iberostar Selection Fuerteventura Palace nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Iberostar Selection Fuerteventura Palace poate conversa in limbile Germana, Engleza, Spaniola, Franceza

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.7

Foarte bun

din 569 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Iberostar Selection Fuerteventura Palace, Fuerteventura

Curățenie

9.1

Personal

9.4

Valoare

8

Confort

9.2

Locație

9

Servicii

8.8

Mic dejun

9.8

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?