29 Rua dos Pescadores
Prezentare generala
Casa Coral ofera cazare pe plaja, avand acces gratuit la WiFi, ideala pentru cei care doresc sa se bucure de o vacanta relaxanta. Apartamentul este dotat cu aer conditionat si include un dormitor, un living, o bucatarie complet utilata cu masina de spalat vase si o masina de cafea, precum si o baie echipata cu bidet si uscator de par. Propritatea este non-fumata si ofera prosoape si lenjerie de pat pentru confortul oaspetilor.
Printre facilitatile disponibile se numara un minimarket, care asigura acces la produse esentiale. Oaspetii pot explora diverse activitati in jurul Carvoeiro, cum ar fi scufundari, pescuit si drumetii, ceea ce face din Casa Coral un loc ideal pentru iubitorii de natura si aventura.
In apropiere, vizitatorii pot descoperi atractii precum Slide & Splash Water Park, situat la 7.9 km, si Albufeira Old Town Square, la 33 km. Aceste locatii ofera oportunitati excelente de distractie si relaxare, fiind accesibile cu usurinta din Casa Coral.
Pentru mesele principale, oaspetii pot opta pentru restaurantele din apropiere sau pot pregati mese in bucataria complet utilata a apartamentului. Casa Coral este locul perfect pentru o vacanta de neuitat, combinand confortul cu accesibilitatea la plaja si atractiile locale.
Perioada de vacanta flexibila?
Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta
Exterior
Mobilier exterior
Altele
Divertisment de seară
Camere de familie
Încălzire
Activitati si divertisment
Karaoke
Facilitati camere
Camere pentru nefumători
29 Rua dos Pescadores
Casa Coral este situat în Carvoeiro, la doar 200 de metri de plaja Carvoeiro, în apropierea orașului Lagoa. Accesibilitatea este facilitată de proximitatea față de stația de tren Tunes, aflată la 32 km, și de Aeroportul Faro, situat la 65 km. Atracții notabile din zonă includ Arade Congress Centre, la 9.4 km, și Albufeira Marina, la 25 km.
Check-in-ul incepe la 15:00
Ora limita de check-in: 00:00
Check-out inainte de 10:00
Check-out tarziu in functie de disponibilitate
Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.
Pentru a face aranjamente pentru check-in, va rugam sa contactati proprietatea cu cel putin 24 de ore inainte de sosire, folosind informatiile de pe confirmarea rezervarii.
La hotelul Casa Coral accesul cu animale de companie nu este permis
Nu se impune limita pentru marimea grupului
Fumatul este permis in incinta hotelului Casa Coral
Hotelul Casa Coral nu impune program de liniste
Limbi vorbite pentru cazare
Personalul hotelului Casa Coral poate conversa in limbile Engleza, Franceza, Portugheza
9.2
din 71 evaluari
Curățenie
9.6
Personal
9.3
Valoare
9
Confort
9.5
Locație
9.6
Servicii
9.4