021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Katowice
M Hotel Sosnowiec

Ul. Wojska Polskiego 199, Sosnowiec; Katowice; Poland

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la M Hotel Sosnowiec Katowice

M Hotel Sosnowiec ofera o experienta de cazare confortabila si moderna, ideala atat pentru calatorii de afaceri, cat si pentru turisti. Printre facilitatile hotelului se numara un restaurant elegant, un bar/lounge si servicii de room service disponibile in anumite ore. Oaspetii pot savura un mic dejun tip bufet, disponibil zilnic intre orele 6:30 si 10:00, contra cost, asigurandu-se astfel un inceput de zi energic.

Camerele hotelului sunt dotate cu toate facilitatile necesare pentru un sejur placut. Fiecare camera este amenajata cu un design modern si ofera confortul necesar, fiind echipata cu toate utilitatile esentiale. Oaspetii se pot bucura de un mediu relaxant, ideal pentru odihna dupa o zi plina de activitati.

In apropierea hotelului, vizitatorii pot explora numeroase atractii culturale si istorice. La doar cativa kilometri se afla Mediateka Zaglebiowska, Plejada Sosnowiec si Expo Silesia, precum si muzee si teatre renumite, cum ar fi Muzeul Palatului Schoen si Teatrul Silezian. De asemenea, pentru cei interesati de muzica, Sala de Concert a Orchestrei Nationale de Radio Poloneza se afla la o distanta accesibila.

M Hotel Sosnowiec este o alegere excelenta pentru cei care doresc sa exploreze zona Katowice, oferind un acces usor la atractiile locale si la facilitatile de transport. Cu un mix perfect de confort si accesibilitate, hotelul promite o experienta memorabila pentru toti oaspetii sai.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la M Hotel Sosnowiec, Katowice

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la M Hotel Sosnowiec
Katowice

Mancaruri si bauturi

Altele

Prânz la pachet

Serviciu de concierge

Menaj zilnic

Servicii de receptie

Serviciu de transfer

Schimb valutar

Cameră de bagaje

Servicii de curatenie

Spălătorie

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Localizare pentru cazare la M Hotel Sosnowiec, Katowice

Ul. Wojska Polskiego 199, Sosnowiec; Katowice; Poland

Harta pentru Ul. Wojska Polskiego 199, Sosnowiec; Katowice; Poland

M Hotel Sosnowiec se află în apropierea orașului Katowice, la o distanță de 36,3 km de Aeroportul Katowice (KTW-Pyrzowice) și 60,8 km de Aeroportul John Paul II - Balice. Hotelul este situat convenabil pentru a explora atracțiile din zonă, cum ar fi Mediateka Zagłębiowska, Plejada Sosnowiec și Expo Silesia.

Politicile hotelului
pentru cazare la M Hotel Sosnowiec, Katowice

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 14:00

Nu se impune ora limita de check-in

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul M Hotel Sosnowiec accesul cu animale de companie este permis

Insa hotelul percepe suprataxa pentru acestea

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul M Hotel Sosnowiec nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului M Hotel Sosnowiec

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul M Hotel Sosnowiec nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului M Hotel Sosnowiec poate conversa in limbile Engleza, Poloneza

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

7.8

Bun

din 431 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la M Hotel Sosnowiec, Katowice

Curățenie

8

Personal

8.9

Valoare

7.8

Confort

8

Locație

8

Servicii

7.8

Mic dejun

7.4

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?