Port Mathurin
Prezentare generala
Hotelul Bon Vivant Front De Mer - Ile Rodrigues ofera o experienta de cazare confortabila pe Insula Rodrigues, fiind ideal pentru cei care doresc sa exploreze frumusetile naturale ale zonei. Printre facilitatile disponibile se numara un restaurant, un bar, un gradina si parcare privata gratuita. De asemenea, hotelul dispune de WiFi gratuit si un serviciu de transfer de la/la aeroport, disponibil la un cost suplimentar.
Camerele hotelului sunt dotate cu aer conditionat, TV cu ecran plat si un birou, iar unele dintre ele au si balcon. Fiecare camera include un dulap si o baie privata, echipata cu dus si articole de toaleta gratuite. Oaspetii pot alege dintr-o varietate de optiuni pentru micul dejun, inclusiv preparate a la carte, continentale sau vegetariene, asigurandu-se astfel o dimineata placuta inainte de a explora insula.
In apropierea hotelului, vizitatorii pot descoperi atractii precum Biserica Saint Gabriel, situata la 6,8 km, si Gradina celor Cinci Simturi, la 14 km distanta. Aceste locatii ofera oportunitati excelente de a experimenta cultura locala si frumusetea naturala a insulei.
Hotelul Bon Vivant Front De Mer este o alegere excelenta pentru cei care cauta o cazare confortabila si accesibila pe Insula Rodrigues, fiind un punct de plecare ideal pentru a explora tot ce are de oferit aceasta destinatie exotica.
Perioada de vacanta flexibila?
Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta
Mancaruri si bauturi
Restaurant
Bar
Meniuri cu diete speciale (la cerere)
Servicii de receptie
Serviciu de transfer
Schimb valutar
Altele
Transfer de la și/sau la aeroport
Menaj zilnic
Presă pentru călcat pantaloni
Camere de familie
Exterior
Grădină
Terasă
Servicii de curatenie
Curăţătorie chimică
Spălătorie
Facilitati camere
Serviciu de călcătorie
Camere pentru nefumători
Servicii de curatenie
Curăţătorie chimică
Spălătorie
Facilitati camere
Serviciu de călcătorie
Camere pentru nefumători
Port Mathurin
Hotelul Bon Vivant Front De Mer se află pe Insula Rodrigues, la 16 km de Rezervația Francois Leguat și la 18 km de Aeroportul Sir Gaëtan Duval. Este situat la 500 de metri de Piața Port Mathurin, oferind acces ușor la atracțiile locale.
Check-in-ul incepe la 12:00 PM
Ora limita de check-in: 2:00 PM
Varsta minima la check-in: 18
Check-out inainte de 12:30 PM
Check-out tarziu in functie de disponibilitate
La hotelul Bon Vivant Front De Mer - Ile Rodrigues accesul cu animale de companie este permis
Insa hotelul percepe suprataxa pentru acestea
Nu se impune limita pentru marimea grupului
Fumatul nu este permis in incinta hotelului Bon Vivant Front De Mer - Ile Rodrigues
Hotelul Bon Vivant Front De Mer - Ile Rodrigues nu impune program de liniste
Limbi vorbite pentru cazare
Personalul hotelului Bon Vivant Front De Mer - Ile Rodrigues poate conversa in limbile Engleza, Franceza
7.2
din 79 evaluari
Curățenie
8
Personal
8.2
Valoare
7.4
Confort
7.9
Locație
8.5
Servicii
7.3
Mic dejun
3.8