021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Shimonoseki
Via Inn Shimonoseki

4-2-33 Takezakicho, Shimonoseki, JP

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Via Inn Shimonoseki Shimonoseki

Date si preturi pentru cazare la Via Inn Shimonoseki, Shimonoseki

Localizare pentru cazare la Via Inn Shimonoseki, Shimonoseki

4-2-33 Takezakicho, Shimonoseki, JP

Harta pentru 4-2-33 Takezakicho, Shimonoseki, JP

Politicile hotelului
pentru cazare la Via Inn Shimonoseki, Shimonoseki

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Via Inn Shimonoseki accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Via Inn Shimonoseki nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Via Inn Shimonoseki

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Via Inn Shimonoseki nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?