021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Koriyama
Smile Hotel Koriyama

3-8-20, Haga, Koriyama City

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Smile Hotel Koriyama Koriyama

Smile Hotel Koriyama ofera o experienta de cazare confortabila, ideala pentru turisti si calatori de afaceri. Hotelul dispune de internet wireless in zonele publice, permitand o conectivitate constanta pentru oaspeti. Receptia este deschisa 24 de ore, asigurandu-se astfel ca nevoile vizitatorilor sunt satisfacute in orice moment al zilei sau noptii. De asemenea, zonele comune ale hotelului sunt prietenoase cu persoanele cu dizabilitati, asigurand accesibilitate pentru toti oaspetii.

Camerele hotelului sunt dotate cu facilitati moderne, oferind un mediu placut si relaxant pentru odihna. Fiecare camera este amenajata cu atentie, asigurand confortul necesar pentru o sedere placuta. Oaspetii pot beneficia de un parcaj, util pentru cei care sosesc cu masina, desi este posibil sa existe taxe suplimentare pentru anumite servicii.

In apropierea hotelului, vizitatorii pot explora diverse atractii locale, care reflecta cultura si traditiile din Koriyama. Aceasta locatie centrala permite acces rapid la puncte de interes, facilitand astfel explorarea orasului si a imprejurimilor.

In ceea ce priveste mesele, hotelul nu ofera detalii specifice despre optiunile de dining, dar oaspetii pot descoperi restaurante si cafenele in apropiere, care servesc preparate locale si internationale. Astfel, Smile Hotel Koriyama se dovedeste a fi o alegere excelenta pentru cei care cauta cazare confortabila si accesibila in Koriyama.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Smile Hotel Koriyama, Koriyama

Dotarile hotelului
pentru cazare la Smile Hotel Koriyama
Koriyama

Servicii de receptie

Camera de bagaje

Servicii de curatenie

Spalatorie

Altele

Presă pentru pantaloni

Închiriere de biciclete

Frigider

Cu mochetă

Recepţie deschisă nonstop

Baie privată

Fierbător

Servicii de internet

Parcare

TV

Birou

Duș

Toaletă

Elevator

Articole de toaletă gratuite

Camere de supraveghere în zonele comune

Alarmă de securitate

Canale prin satelit

Fax/copiator

Automat (băuturi)

Securitate non-stop

Papuci de casă

General

Incalzire

SPA & Wellness

Masaj

Siguranta

Extinctoare

Seif

Alarmă de fum

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Telefon

Uscător de păr

Aer condiționat

Cadă

SPA & Wellness

Masaj

Siguranta

Extinctoare

Seif

Alarmă de fum

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Telefon

Uscător de păr

Aer condiționat

Cadă

Localizare pentru cazare la Smile Hotel Koriyama, Koriyama

3-8-20, Haga, Koriyama City

Harta pentru 3-8-20, Haga, Koriyama City

Smile Hotel Koriyama este situat în orașul Koriyama, oferind acces facil la diverse atracții locale și fiind bine conectat la rețeaua de transport.

Politicile hotelului
pentru cazare la Smile Hotel Koriyama, Koriyama

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 15:00

Nu se impune ora limita de check-in

Varsta minima la check-in: 18

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 10:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Smile Hotel Koriyama accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Smile Hotel Koriyama nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Smile Hotel Koriyama

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Smile Hotel Koriyama nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Smile Hotel Koriyama poate conversa in limbile Japoneza

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

6.7

Bun

din 160 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Smile Hotel Koriyama, Koriyama

Curățenie

6.8

Personal

8.5

Valoare

7.7

Confort

6.9

Locație

6.4

Servicii

6.6

Mic dejun

6.3

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?