021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Hita
Ukiha Bekkan Shinshiyo

357 Sakuradake, Amagase-machi, Hita, JP

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Ukiha Bekkan Shinshiyo Hita

Date si preturi pentru cazare la Ukiha Bekkan Shinshiyo, Hita

Localizare pentru cazare la Ukiha Bekkan Shinshiyo, Hita

357 Sakuradake, Amagase-machi, Hita, JP

Harta pentru 357 Sakuradake, Amagase-machi, Hita, JP

Politicile hotelului
pentru cazare la Ukiha Bekkan Shinshiyo, Hita

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Ukiha Bekkan Shinshiyo accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Ukiha Bekkan Shinshiyo nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Ukiha Bekkan Shinshiyo

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Ukiha Bekkan Shinshiyo nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?