021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Limassol
City Of Dreams Mediterranean

Zavos Pavilion Tower

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Family

Cazare la City Of Dreams Mediterranean Limassol

Date si preturi pentru cazare la City Of Dreams Mediterranean, Limassol

Dotarile hotelului
pentru cazare la City Of Dreams Mediterranean
Limassol

Mancaruri si bauturi

Restaurant

Bar

Snack bar

;eniu masă pentru copii

Meniuri cu diete speciale (la cerere)

Altele

Tobogan cu apă

Servicii de înfrumusețare

Facilități spa

Cameră de aburi

Fitness

Sesiuni de yoga

Antrenor personal

Saună

Birou de turism

Vestiare

Terasă la soare

Cazino

Zonă de joacă înăuntru

Echipament de joacă pentru exterior

Presă pentru călcat pantaloni

Camere de familie

Vedere

Lenjerie de pat

Închiriere de biciclete

Zonă de relaxare

Aparat de ceai/cafea

Vin/șampanie

Recepţie deschisă nonstop

Baie privată

Fierbător

Servicii de internet

Cafenea la proprietate

Factură disponibilă la cerere

Check-in/check-out privat

1. Parcare la proprietate

Pardoseală de lemn sau parchet

Șezlonguri sau paturi de plajă

Check-in/check-out express

TV

Duș

Toaletă

Prosoape

Elevator

TV cu ecran plat

Canale prin cablu

Articole de toaletă gratuite

Camere izolate fonic

Serviciu de trezire/Ceas deșteptător

Facilităţi pentru persoane cu mobilitate redusă

Accesibil cu scaunul cu rotile

Camere de supraveghere în zonele comune

Împachetare corporală

Scrub corporal

Sală de fitness

Masaj spate

Masaj ceafă

Masaj picioare

Masaj cap

Masaj mâini

Alarmă de securitate

Canapea

Tratamente corporale

Masaj de cuplu

Canale prin satelit

Tratamente faciale

Masaj pentru tot corpul

Toaletă înaltă

Cadă sau duș

Centru de spa și wellness

Pachete Spa/wellness

Fax/copiator

Toaletă cu mânere

Săli de conferinţă şi petreceri

Lounge Spa/zonă de relaxare

Cordon de urgență în baie

Business centre

Securitate non-stop

Papuci de casă

Piscina 1 - în aer liber

Pardoseală de gresie/marmură

Chiuvetă joasă de baie

Happy hour

Camere de supraveghere în afara proprietății

Închirieri auto

Muzică/spectacol live

Ciclism

Halat de baie

Bancomat

Vestiare fitness/Spa

Manichiură

Pedichiură

Teren de joacă pentru copii

Tuns

Teren de tenis

Bufet potrivit copiilor

Coafat

Vopsire păr

Echipament de tenis

Epilare cu ceară

Machiaj profesional

Bărbier/salon de frumuseţe

Babysitting/servicii pentru copii

Tratamente capilare

Seri cu cină tematică

Squash

Mini golf

Ajutor vizual: Braille

Ajutor vizual: Semne tactile

Stand-up comedy

Club pentru copii

Sesiuni de fitness

Fructe

Mic dejun în cameră

Servicii de receptie

Serviciu de transfer

Camera de bagaje

Schimb valutar

Serviciu de concierge

Exterior

Mobilier de exterior

Grădină

Terasa

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Spalatorie

Menaj zilnic

General

Zona pentru fumatori

Incalzire

Serviciu de trezire

Activitati si divertisment

Animatori

Divertisment de seara

SPA & Wellness

Masaj

Piscine

Piscina pentru copii

Umbrele de plajă

Facilitati pentru copii

Carucioare

Siguranta

Extinctoare

Seif

Alarmă de fum

Accesibilitate

Ghidare auditivă

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Priză lângă pat

Telefon

Uscător de păr

Aer condiționat

Room service

Balcon

Facilități de călcat

Cadă

Hârtie igienică

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Spalatorie

Menaj zilnic

General

Zona pentru fumatori

Incalzire

Serviciu de trezire

Activitati si divertisment

Animatori

Divertisment de seara

SPA & Wellness

Masaj

Piscine

Piscina pentru copii

Umbrele de plajă

Facilitati pentru copii

Carucioare

Siguranta

Extinctoare

Seif

Alarmă de fum

Accesibilitate

Ghidare auditivă

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Priză lângă pat

Telefon

Uscător de păr

Aer condiționat

Room service

Balcon

Facilități de călcat

Cadă

Hârtie igienică

Localizare pentru cazare la City Of Dreams Mediterranean, Limassol

Zavos Pavilion Tower

Harta pentru Zavos Pavilion Tower

Politicile hotelului
pentru cazare la City Of Dreams Mediterranean, Limassol

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 15:00

Ora limita de check-in: 00:00

Varsta minima la check-in: 18

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul City Of Dreams Mediterranean accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul City Of Dreams Mediterranean nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului City Of Dreams Mediterranean

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul City Of Dreams Mediterranean nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului City Of Dreams Mediterranean poate conversa in limbile Germana, Greaca, Engleza, Franceza, Rusa, Suedeza,

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.4

Foarte bun

din 939 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la City Of Dreams Mediterranean, Limassol

Curățenie

9.1

Personal

8.6

Valoare

8.1

Confort

9.1

Locație

7.6

Servicii

8.7

Mic dejun

8.1

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?