021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Dyce
Crowne Plaza Aberdeen Airport By Ihg

2-3 International Gate Dyce

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Crowne Plaza Aberdeen Airport By Ihg Dyce

With a stay at Crowne Plaza Aberdeen Airport by IHG in Aberdeen (Dyce), you'll be within a 15-minute drive of Union Square Shopping Centre and TECA. This hotel is 1.3 mi (2 km) from P&J Live and 2.2 mi (3.5 km) from Kirkhill Forest.

Date si preturi pentru cazare la Crowne Plaza Aberdeen Airport By Ihg, Dyce

Localizare pentru cazare la Crowne Plaza Aberdeen Airport By Ihg, Dyce

2-3 International Gate Dyce

Harta pentru 2-3 International Gate Dyce

Politicile hotelului
pentru cazare la Crowne Plaza Aberdeen Airport By Ihg, Dyce

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Crowne Plaza Aberdeen Airport By Ihg accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Crowne Plaza Aberdeen Airport By Ihg nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Crowne Plaza Aberdeen Airport By Ihg

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Crowne Plaza Aberdeen Airport By Ihg nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?