021 9247

Numar cu tarif normal

Sejur oferte vacanta la Marmaris
Orka Lotus Beach (Ex Sentido)

İçmeler Mah, Atatürk Cd. No:56, 48700 Marmaris/Muğla, Turkey

Rezerva o camera

Prezentare generala

Family

Vacanta la Orka Lotus Beach (Ex Sentido) Marmaris

Hotelul Orka Lotus Beach (Ex Sentido) din Marmaris ofera cazare confortabila, cu plaja privata de 700 de metri, piscine, restaurante variate si facilitati de relaxare. Camerele sunt dotate cu aer conditionat, minibar si balcon. Oaspetii pot explora atractiile din Icmeler si se pot bucura de mese delicioase in cadrul hotelului.

***Descrierea are caracter informativ. Este necesara consultarea site-ului oficial si a factsheet ului hotelului.

Date si preturi pentru sejurul la Orka Lotus Beach (Ex Sentido), Marmaris

— 7 nopti

1 camera

2 adulti

Informatii importante
pentru vacanta la Orka Lotus Beach (Ex Sentido)
Marmaris

FACILITATI HOTEL pentru vacanta la Orka Lotus Beach (Ex Sentido), Marmaris

Hotelul Orka Lotus Beach (Ex Sentido) ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura o experienta de cazare de neuitat. Printre acestea se numara un restaurant principal, restaurante a la carte, snack baruri și baruri, care servesc preparate delicioase si bauturi racoritoare. De asemenea, oaspetii se pot bucura de o piscina în aer liber, completata de un parc acvatic, perfect pentru distractie si relaxare in zilele calduroase. Centrul spa ofera tratamente de relaxare, iar terenurile de tenis si centrul de fitness sunt ideale pentru cei care doresc sa se mentina activi. WiFi este disponibil in zonele publice, facilitand conectarea cu cei dragi sau planificarea activitatilor din zona.
Mini Club – un spatiu sigur si plin de distractie, creat special pentru micii oaspeti.

In apropierea hotelului, oaspetii pot explora frumusetile naturale si atractiile din Marmaris, inclusiv plajele pitoresti si activitatile acvatice. Icmeler, cu centrul sau vibrant, ofera o varietate de magazine, restaurante si baruri, fiind un loc ideal pentru a experimenta cultura locala.

Pentru mesele principale, hotelul ofera optiuni variate, de la preparate traditionale la specialitati internationale, toate pregatite cu ingrediente proaspete. Oaspetii pot savura mancaruri delicioase in cadrul restaurantelor a la carte sau pot opta pentru gustari rapide la snack baruri, asigurandu-se ca fiecare masa este o experienta placuta.

FACILITATI CAMERE pentru vacanta la Orka Lotus Beach (Ex Sentido), Marmaris

Camerele de la Orka Lotus Beach sunt amenajate cu mobilier din lemn, oferind un ambient modern si confortabil. Fiecare camera dispune de aer condiționat, seif, minibar si facilitati pentru prepararea de ceai si cafea. Minibarurile sunt aprovizionate zilnic cu apa, asigurand confortul necesar pe durata sederii.

PLAJA pentru vacanta la Orka Lotus Beach (Ex Sentido), Marmaris

Plaja, situata chiar in fata complexului, ofera oaspetilor o experienta de vacanta unica, imbinand nisipul fin cu apele de un albastru profund ale marii. Dotata cu sezlonguri si umbrele, aceasta va invita sa va bucurati de o baie linistita si sa savurati calmul naturii pe tot parcursul zilei. Plaja ofera un cadru sigur si confortabil atat pentru copii, cat si pentru adulti, iar privelistile oferite la apus promit sa creeze momente de neuitat.

INFO pentru vacanta la Orka Lotus Beach (Ex Sentido), Marmaris

***Descrierea are caracter informativ. Este necesara consultarea site-ului oficial si a factsheet ului hotelului.

Dotarile hotelului
pentru vacanta la Orka Lotus Beach (Ex Sentido)
Marmaris

Mancaruri si bauturi

Restaurant

Bar

Altele

Swimming pool

Localizare pentru vacanta la Orka Lotus Beach (Ex Sentido), Marmaris

İçmeler Mah, Atatürk Cd. No:56, 48700 Marmaris/Muğla, Turkey

Hotelul Orka Lotus Beach (Ex Sentido) este situat la aproximativ 2 km de centrul orasului Icmeler, oferind acces facil la o plaja privata cu nisip de 700 de metri si doua debarcadere. Inconjurat de pini, hotelul beneficiaza de un cadru natural deosebit, ideal pentru relaxare si distractie.

Politicile hotelului
pentru vacanta la Orka Lotus Beach (Ex Sentido), Marmaris

Conditii animalele de companie pentru vacanta

La hotelul Orka Lotus Beach (Ex Sentido) accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru vacanta

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Orka Lotus Beach (Ex Sentido) nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru vacanta

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Orka Lotus Beach (Ex Sentido)

Ore de liniste pentru vacanta

Hotelul Orka Lotus Beach (Ex Sentido) nu impune program de liniste

Recenzii clienti ()

Nu am putut incarca recenziile. Incearca din nou.

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?