021 9247

Numar cu tarif normal

Sejur oferte vacanta la Kusadasi
Marmaris Bay Resort +16

Adaköy, Yolu no:47, 48700 Marmaris/Muğla, Turcia

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Vacanta la Marmaris Bay Resort +16 Kusadasi

Marmaris Bay Resort - Adults Only este un complex de 5 stele situat pe malul marii, in Marmaris, oferind un cadru exclusivist dedicat adultilor, ideal pentru relaxare si escapade romantice. Amplasat intr-o zona pitoreasca, cu acces direct la plaja privata, resortul imbina confortul modern cu frumusetea naturala a litoralului turcesc.

Camerele sunt elegante si confortabile, fiind dotate cu aer conditionat, baie proprie, minibar, televizor cu ecran plat si balcon cu vedere la mare, oferind o atmosfera relaxanta si privelisti spectaculoase. Unele camere sunt interconectate, fiind potrivite pentru grupuri de prieteni care calatoresc impreuna.

Resortul pune la dispozitia oaspetilor facilitati premium, precum piscina exterioara deschisa pe tot parcursul anului, centru spa complet, sauna si sala de fitness, asigurand atat relaxare, cat si activitati pentru mentinerea unui stil de viata activ. Accesul WiFi gratuit este disponibil in intreaga proprietate.

Experienta culinara este diversificata, restaurantul hotelului oferind preparate din bucataria italiana, mediteraneana si turceasca, inclusiv optiuni halal, vegetariene, vegane si fara gluten. Atmosfera este completata de muzica live si programe de divertisment de seara, care transforma fiecare cina intr-o experienta placuta.

Datorita pozitiei excelente, resortul se afla la o distanta mica de Marmaris Yacht Marina si la cativa kilometri de principalele atractii din zona, oferind un echilibru perfect intre liniste si accesibilitate. Marmaris Bay Resort - Adults Only este alegerea ideala pentru o vacanta relaxanta, intr-un cadru elegant si exclusivist.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru sejurul la Marmaris Bay Resort +16, Kusadasi

7 nopti

1 camera

2 adulti

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

Localizare pentru vacanta la Marmaris Bay Resort +16, Kusadasi

Adaköy, Yolu no:47, 48700 Marmaris/Muğla, Turcia

Harta pentru Adaköy, Yolu no:47, 48700 Marmaris/Muğla, Turcia

Politicile hotelului
pentru vacanta la Marmaris Bay Resort +16, Kusadasi

Conditii animalele de companie pentru vacanta

La hotelul Marmaris Bay Resort +16 accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru vacanta

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Marmaris Bay Resort +16 nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru vacanta

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Marmaris Bay Resort +16

Ore de liniste pentru vacanta

Hotelul Marmaris Bay Resort +16 nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?