021 9247

Numar cu tarif normal

Sejur oferte vacanta la Phuket (regiunea)
Citrus Patong Hotel

222/5-10 Floor. 2-6 Rat-U-Thit 200 Pee Road, T.Patong, A.Kathu

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Vacanta la Citrus Patong Hotel Phuket (regiunea)

Date si preturi pentru sejurul la Citrus Patong Hotel, Phuket (regiunea)

— 7 nopti

1 camera

2 adulti

Dotarile hotelului
pentru vacanta la Citrus Patong Hotel
Phuket (regiunea)

Mancaruri si bauturi

Restaurant

Bar

Altele

Fitness

Presă pentru pantaloni

Vedere

Frigider

Zonă de relaxare

Recepţie deschisă nonstop

Garderobă sau dulap

Baie privată

Fierbător

Servicii de internet

Acces cu cheia

Factură disponibilă la cerere

Check-in/check-out express

Fumatul interzis în toate spaţiile publice şi private

Birou

Duș

Toaletă

Lift

TV cu ecran plat

Articole de toaletă gratuite

Camere de supraveghere în zonele comune

Sală de fitness

Alarmă de securitate

Canapea

Fax/copiator

Piscina 1 - interioară

Camere de supraveghere în afara proprietății

Servicii de receptie

Camera de bagaje

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Spalatorie

Menaj zilnic

General

Zona pentru fumatori

Exterior

Terasa

Siguranta

Extinctoare

Seif

Alarmă de fum

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Telefon

Uscător de păr

Aer condiționat

Balcon

Uscător de rufe

General

Zona pentru fumatori

Exterior

Terasa

Siguranta

Extinctoare

Seif

Alarmă de fum

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Telefon

Uscător de păr

Aer condiționat

Balcon

Uscător de rufe

Localizare pentru vacanta la Citrus Patong Hotel, Phuket (regiunea)

222/5-10 Floor. 2-6 Rat-U-Thit 200 Pee Road, T.Patong, A.Kathu

Harta pentru 222/5-10 Floor. 2-6 Rat-U-Thit 200 Pee Road, T.Patong, A.Kathu

Politicile hotelului
pentru vacanta la Citrus Patong Hotel, Phuket (regiunea)

Conditii de check-in pentru vacanta

Check-in-ul incepe la 14:00

Nu se impune ora limita de check-in

Varsta minima la check-in: 18

Conditii de check-out pentru vacanta

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la vacanta

Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.

Pentru a face aranjamente pentru check-in, va rugam sa contactati proprietatea cu cel putin 24 de ore inainte de sosire, folosind informatiile de pe confirmarea rezervarii.

Conditii animalele de companie pentru vacanta

La hotelul Citrus Patong Hotel accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru vacanta

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Citrus Patong Hotel nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru vacanta

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Citrus Patong Hotel

Ore de liniste pentru vacanta

Hotelul Citrus Patong Hotel nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru vacanta

Personalul hotelului Citrus Patong Hotel poate conversa in limbile Engleza, Thailandeza

Recenzii pentru vacanta la Citrus Patong Hotel, Phuket (regiunea)

8,0

Foarte bun

·

221 recenzii

Curățenie

8.3

Personal

8.8

Valoare

8.4

Confort

8.3

Locație

8.6

Servicii

8

Mic dejun

10

Recenzii clienti ()

Nu am putut incarca recenziile. Incearca din nou.

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?