021 9247

Numar cu tarif normal

Sejur oferte vacanta la Bangkok
Nice Palace Hotel

72/54 Soi Inthamara 1/1, Sutthisan Rd., 10400, Bangkok

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Vacanta la Nice Palace Hotel Bangkok

Nice Palace Hotel ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura o experienta placuta oaspetilor sai. Printre amenitatile disponibile se numara servicii de concierge, acces gratuit la internet wireless, un salon de coafura si optiuni de masaj pentru relaxare. Terasa hotelului ofera o priveliste minunata, perfecta pentru a te bucura de momente de liniste dupa o zi plina de explorare.

Hotelul dispune de 140 de camere dotate cu aer conditionat, frigidere si minibare, asigurand confortul necesar pentru o sedere placuta. Fiecare camera are un balcon privat, iar oaspetii pot beneficia de acces gratuit la internet wireless si programe de cablu pentru divertisment. De asemenea, camerele sunt echipate cu telefoane, seifuri si birouri, oferind toate facilitatile necesare pentru o cazare confortabila.

In apropierea hotelului, oaspetii pot explora atractii renumite precum Piata de Weekend Chatuchak, care ofera o experienta de shopping unica, si Complexul King Power Downtown, ideal pentru cumparaturi. De asemenea, Piata Pratunam si Siam Paragon Mall sunt la o distanta mica, oferind optiuni variate de divertisment si gastronomie.

Pentru mese, Nice Palace Hotel dispune de un restaurant unde oaspetii pot savura preparate delicioase, sau pot opta pentru serviciul de room service disponibil in anumite ore. Indiferent de alegerea facuta, hotelul se asigura ca fiecare masa este o experienta placuta.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru sejurul la Nice Palace Hotel, Bangkok

7 nopti

1 camera

2 adulti

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

Dotarile hotelului
pentru vacanta la Nice Palace Hotel
Bangkok

Mancaruri si bauturi

Altele

Masaj

Serviciu de concierge

Birou de turism

Lift

Parcare

Free parking

Servicii de receptie

Serviciu de transfer

24-hours front desk

Schimb valutar

Siguranta

Safety deposit box

Exterior

Servicii de curatenie

Internet

Free Wi-Fi

Facilitati camere

Room service

Air conditioning

Free Minibar

Hârtie igienică

Siguranta

Safety deposit box

Exterior

Servicii de curatenie

Internet

Free Wi-Fi

Facilitati camere

Room service

Air conditioning

Free Minibar

Hârtie igienică

Localizare pentru vacanta la Nice Palace Hotel, Bangkok

72/54 Soi Inthamara 1/1, Sutthisan Rd., 10400, Bangkok

Harta pentru 72/54 Soi Inthamara 1/1, Sutthisan Rd., 10400, Bangkok

Nice Palace Hotel se află în Bangkok, în zona Din Daeng, la doar câteva minute de atracții importante precum Piața de Weekend Chatuchak și Complexul King Power Downtown. Este situat la 3,7 mile (5,9 km) de Piața Pratunam și la 3,8 mile (6 km) de Siam Paragon Mall, oferind acces ușor la cele mai populare destinații din oraș.

Politicile hotelului
pentru vacanta la Nice Palace Hotel, Bangkok

Conditii de check-in pentru vacanta

Check-in-ul incepe la 10:00

Nu se impune ora limita de check-in

Conditii de check-out pentru vacanta

Check-out inainte de 12:30

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Conditii animalele de companie pentru vacanta

La hotelul Nice Palace Hotel accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru vacanta

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Nice Palace Hotel nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru vacanta

Fumatul este permis in incinta hotelului Nice Palace Hotel

Ore de liniste pentru vacanta

Hotelul Nice Palace Hotel nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru vacanta

Personalul hotelului Nice Palace Hotel poate conversa in limbile Engleza, Thailandeza

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

6.9

Bun

din 347 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru vacanta la Nice Palace Hotel, Bangkok

Curățenie

7.2

Personal

8

Valoare

7.5

Confort

7.1

Locație

7.6

Servicii

6.9

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?