2305-509 Rua 25 De Abril, Tomar, PT
9.1
din 260 evaluari
Prezentare generala
Casa Da Avo Genoveva ofera o experienta de cazare unica in inima naturii, fiind perfecta pentru cei care doresc sa se relaxeze departe de agitatia orasului. Hotelul dispune de 6 camere confortabile, fiecare dotata cu aer conditionat si incalzire centrala, asigurand un mediu placut pe tot parcursul anului. Camerele sunt echipate cu un pat queen-size si o canapea extensibila, iar facilitatile includ un televizor cu ecran plat si WiFi gratuit. Baile sunt dotate cu dus, uscator de par si produse cosmetice, oferind un plus de confort. De asemenea, hotelul dispune de camere de familie si camere pentru nefumatori.
Printre facilitatile hotelului se numara un serviciu de receptie prietenos, care este intotdeauna disponibil pentru a raspunde intrebarilor oaspetilor. Hotelul ofera un serviciu de depozitare a bagajelor, precum si acces la internet wireless in zonele publice. Oaspetii se pot bucura de un teren de joaca pentru copii, o gradina frumoasa, un salon TV, o camera de joaca si o biblioteca. Parcarea este disponibila gratuit pentru cei care sosesc cu masina, iar pentru cei activi, hotelul ofera un serviciu de inchiriere biciclete fara costuri suplimentare.
Pentru relaxare, oaspetii pot profita de complexul de piscine in aer liber, care include sezlonguri confortabile pe terasa si un jacuzzi pentru momente de rasfat. Activitatile recreative includ ciclism, drumetii si biliard, oferind multiple optiuni pentru a ramane activi sau a se relaxa.
In ceea ce priveste mesele, hotelul dispune de un bar si serveste un mic dejun consistent in fiecare dimineata. De asemenea, oaspetii pot opta pentru picnicuri, ceea ce face ca fiecare masa sa fie o experienta placuta in aer liber. Casa Da Avo Genoveva este locul ideal pentru o evadare linistita, inconjurata de frumusetea naturii.
1 camera
2 adulti
Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta
Mancaruri si bauturi
Bar
Servicii de receptie
Cameră de bagaje
Exterior
Mobilier exterior
Zonă de picnic
Grădină
Altele
Zonă pentru fumători
Camere de familie
Încălzire
Facilitati camere
Camere pentru nefumători
Facilitati camere
Camere pentru nefumători
2305-509 Rua 25 De Abril, Tomar, PT
Casa Da Avó Genoveva este situată în Tomar, o destinație rurală ideală pentru iubitorii de natură și cei care caută liniște. Accesibilitatea este facilitată, iar hotelul se află în apropierea unor atracții naturale și istorice.
Check-in-ul incepe la 15:00
Ora limita de check-in: 19:00
Varsta minima la check-in: 25
Check-out inainte de 11:00
Check-out tarziu in functie de disponibilitate
Pentru a face aranjamente pentru check-in, va rugam sa contactati proprietatea cu cel putin 24 de ore inainte de sosire, folosind informatiile de pe confirmarea rezervarii.
La hotelul Casa Da Avó Genoveva accesul cu animale de companie este permis
Insa hotelul percepe suprataxa pentru acestea
Nu se impune limita pentru marimea grupului
Fumatul este permis in incinta hotelului Casa Da Avó Genoveva
Hotelul Casa Da Avó Genoveva nu impune program de liniste
Limbi vorbite pentru vacanta
Personalul hotelului Casa Da Avó Genoveva poate conversa in limbile Engleza, Spaniola, Franceza, Portugheza
9.1
din 260 evaluari
Curățenie
9.4
Personal
9.6
Valoare
8.9
Confort
9.3
Locație
8.6
Servicii
9.1
Mic dejun
10