021 9247

Numar cu tarif normal

Sejur oferte vacanta la Porto
Albertina Carlos Alberto By Aspasios

4050-159 Praça de Carlos Alberto, Porto, PT

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Vacanta la Albertina Carlos Alberto By Aspasios Porto

Date si preturi pentru sejurul la Albertina Carlos Alberto By Aspasios, Porto

7 nopti

1 camera

2 adulti

Localizare pentru vacanta la Albertina Carlos Alberto By Aspasios, Porto

4050-159 Praça de Carlos Alberto, Porto, PT

Harta pentru 4050-159 Praça de Carlos Alberto, Porto, PT

Politicile hotelului
pentru vacanta la Albertina Carlos Alberto By Aspasios, Porto

Conditii animalele de companie pentru vacanta

La hotelul Albertina Carlos Alberto By Aspasios accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru vacanta

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Albertina Carlos Alberto By Aspasios nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru vacanta

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Albertina Carlos Alberto By Aspasios

Ore de liniste pentru vacanta

Hotelul Albertina Carlos Alberto By Aspasios nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?