Peroulades
Prezentare generala
Bucurati-va de o sedere relaxanta la Villa De Loulia Hotel, o pensiune fermecatoare situata aproape de Marea Ionica in Corfu. Hotelul dispune de o varietate de facilitati pentru a va asigura un sejur confortabil. Oaspetii pot sa se racoreasca in piscinele interioare sau exterioare, sa inchirieze biciclete pentru a explora zona sau sa se relaxeze cu o bautura la barul de la piscina sau la lounge. De asemenea, hotelul ofera Wi-Fi gratuit si servicii de concierge, iar parcarea auto este disponibila fara costuri suplimentare.
Cele 9 camere ale hotelului sunt dotate cu minibar si baie privata, care include o cada separata si dus, articole de toaleta gratuite si uscator de par. Fiecare camera este conceputa pentru a oferi confortul necesar, fiind ideala atat pentru cupluri, cat si pentru grupuri de prieteni. Check-in-ul se face intre orele 14:00 si 18:00, iar check-out-ul este pana la ora 12:00.
In apropierea hotelului, oaspetii pot explora plaja Sidari, la doar 10 minute distanta cu masina, sau pot face o plimbare scurta pana la plaja Logas. Alte atractii notabile includ Capul Drastis si plaja D Amour, care ofera peisaje spectaculoase si oportunitati excelente pentru inot si relaxare.
Pentru a incepe ziua, hotelul ofera un mic dejun continental disponibil la un cost suplimentar de aproximativ 10 EUR de persoana. Aceasta este o optiune excelenta pentru a va energiza inainte de a explora frumusetile insulei Corfu. Villa De Loulia Hotel este locul perfect pentru o vacanta de neuitat, combinand confortul cu accesibilitatea la cele mai frumoase plaje si atractii ale regiunii.
1 camera
2 adulti
Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta
Mancaruri si bauturi
Restaurant
Bar
Servicii de receptie
Cameră de bagaje
Exterior
Mobilier exterior
Grădină
Terasă
Altele
Menaj zilnic
Castroane pentru animale de companie
Încălzire
Facilitati camere
Camere pentru nefumători
Facilitati camere
Camere pentru nefumători
Peroulades
Hotelul Villa De Loulia se află în Corfu, aproape de Marea Ionică, la aproximativ 40 de minute cu mașina de Aeroportul Ioannis Kapodistrias (CFU). Este situat la o distanță de 10 minute cu mașina de plaja Sidari și la o plimbare scurtă de plaja Logas, oferind acces ușor la atracții precum Capul Drastis și plaja D Amour.
Check-in-ul incepe la 14:00
Ora limita de check-in: 12:00
Check-out inainte de 12:00
Check-out tarziu in functie de disponibilitate
Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.
Pentru a face aranjamente pentru check-in, va rugam sa contactati proprietatea cu cel putin 24 de ore inainte de sosire, folosind informatiile de pe confirmarea rezervarii.
La hotelul Villa De Loulia Hotel accesul cu animale de companie este permis
Insa hotelul percepe suprataxa pentru acestea
Nu se impune limita pentru marimea grupului
Hotelul Villa De Loulia Hotel nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente
Fumatul nu este permis in incinta hotelului Villa De Loulia Hotel
Hotelul Villa De Loulia Hotel nu impune program de liniste
Limbi vorbite pentru vacanta
Personalul hotelului Villa De Loulia Hotel poate conversa in limbile Greaca, Engleza
8.9
din 51 evaluari
Curățenie
9.2
Personal
9.6
Valoare
8.4
Confort
9.1
Locație
8.9
Servicii
8.7
Mic dejun
6.9