021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Phu Quoc
Mai Hùng Hotel

Duong To, xa Duong To, 92509, Phu Quoc

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Mai Hùng Hotel Phu Quoc

La Mai Hung Hotel, oaspetii se pot bucura de o gama variata de facilitati menite sa asigure un sejur confortabil. Hotelul dispune de o piscina in aer liber, perfecta pentru relaxare dupa o zi plina de explorari. De asemenea, oaspetii au acces la internet wireless gratuit, facilitati de concierge si un bar/lounge unde pot savura bauturi racoritoare. Cafeneaua hotelului ofera un loc placut pentru a savura o cafea sau o gustare, completand astfel experienta de cazare.

Cele 16 camere ale hotelului sunt decorate individual, oferind un ambient unic si confortabil. Fiecare camera este dotata cu birou, iar serviciul de curatenie este asigurat zilnic, astfel incat oaspetii sa se simta ca acasa. Accesul la internet wireless gratuit este disponibil in toate camerele, facilitand conectarea cu cei dragi sau planificarea activitatilor de zi cu zi.

In apropierea hotelului, oaspetii pot explora diverse atractii, inclusiv Walking Street Phu Quoc, un loc vibrant plin de viata, si plaja Sonasea, ideala pentru relaxare. De asemenea, plaja Phu Quoc si Piata de Noapte Phu Quoc sunt la o distanta accesibila, oferind oportunitati excelente pentru distractie si cumparaturi.

Pentru mesele zilnice, hotelul ofera optiuni variate, de la gustari rapide la bauturi racoritoare, asigurand astfel o experienta culinara placuta. Oaspetii pot savura preparate delicioase in cafeneaua hotelului sau pot incheia ziua cu o bautura la barul lounge, creand amintiri de neuitat in timpul sejurului lor.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Mai Hùng Hotel, Phu Quoc

Dotarile hotelului
pentru cazare la Mai Hùng Hotel
Phu Quoc

Mancaruri si bauturi

Bar

Servicii de receptie

Serviciu de transfer

Camera de bagaje

Schimb valutar

Altele

Transfer de la și/sau la aeroport

Birou de turism

Vestiare

Camere de familie

Vedere

Lenjerie de pat

Frigider

Recepţie deschisă nonstop

Baie privată

Parcare

Lounge/cameră cu TV comună

Șezlonguri sau paturi de plajă

Check-in/check-out express

Fumatul interzis în toate spaţiile publice şi private

TV

Birou

Duș

Toaletă

Prosoape

Elevator

Vedere la oraș

TV cu ecran plat

Canale prin cablu

Articole de toaletă gratuite

Camere izolate fonic

Capace de siguranță pentru prize pentru copii

Camere de supraveghere în zonele comune

Alarmă de securitate

Bideu

Cadă sau duș

Securitate non-stop

Papuci de casă

Piscina 1 - în aer liber

Pardoseală din gresie/marmură

Închirieri auto

Detector de monoxid de carbon

Bancomat

Caiac

Exterior

Mobilier de exterior

Zonă de picnic

Terasa

Plajă

Servicii de curatenie

Spalatorie

Menaj zilnic

General

Zona pentru fumatori

Facilitati pentru copii

Carucioare

Siguranta

Extinctoare

Alarmă de fum

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Free Minibar

Priză lângă pat

Uscător de păr

Aer condiționat

Room service

Balcon

Uscător de rufe

Hârtie igienică

Servicii de curatenie

Spalatorie

Menaj zilnic

General

Zona pentru fumatori

Facilitati pentru copii

Carucioare

Siguranta

Extinctoare

Alarmă de fum

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Free Minibar

Priză lângă pat

Uscător de păr

Aer condiționat

Room service

Balcon

Uscător de rufe

Hârtie igienică

Localizare pentru cazare la Mai Hùng Hotel, Phu Quoc

Duong To, xa Duong To, 92509, Phu Quoc

Harta pentru Duong To, xa Duong To, 92509, Phu Quoc

Mai Hùng Hotel se află în Phu Quoc, la doar 1 minut de mers pe jos de Walking Street Phu Quoc și la 11 minute de plaja Sonasea. Hotelul este situat la 8,1 km de plaja Phu Quoc și la 11,5 km de Piața de Noapte Phu Quoc, oferind acces ușor la atracțiile locale.

Politicile hotelului
pentru cazare la Mai Hùng Hotel, Phu Quoc

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 14:00

Ora limita de check-in: 00:00

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.

Pentru a face aranjamente pentru check-in, va rugam sa contactati proprietatea cu cel putin 24 de ore inainte de sosire, folosind informatiile de pe confirmarea rezervarii.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Mai Hùng Hotel accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Mai Hùng Hotel

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Mai Hùng Hotel nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Mai Hùng Hotel poate conversa in limbile Engleza, Vietnameza

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?