021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Duong GJong
Little Garden Resort

Tran Hung Dao, Duong Dong, VN

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Little Garden Resort Duong GJong

Little Garden Resort ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura o experienta placuta si confortabila pentru toti oaspetii. Printre amenitatile disponibile se numara un lift, un birou de receptie, un serviciu de stocare a bagajelor, un seif, un serviciu de schimb valutar si un bancomat. Accesul la internet wireless permite oaspetilor sa ramana conectati in timpul vacantei. De asemenea, resortul dispune de un birou de turism care ofera asistenta in rezervarea excursiilor, precum si un spatiu verde pentru relaxare in aer liber. Alte facilitati includ o camera de televizor, parcare gratuita pentru cei care calatoresc cu masina si servicii de securitate 24 de ore din 24.

Camerele de la Little Garden Resort sunt dotate cu o bucatarie si o baie, iar aerul conditionat asigura temperaturi confortabile. Oaspetii pot savura privelistea piscinei de pe balcon sau terasa. Camerele sunt echipate cu un pat dublu, un pat queen-size sau un pat king-size, iar paturi suplimentare pot fi solicitate. Printre facilitatile standard se numara un seif, un minibar, un birou, un cuptor cu microunde si un televizor cu canale prin satelit. De asemenea, WiFi este disponibil fara costuri suplimentare, iar baile sunt dotate cu dus si uscator de par.

Pentru divertisment, resortul dispune de piscine interioare si exterioare, precum si o zona de inot pentru copii. Oaspetii se pot relaxa pe terasa cu sezlonguri si umbrele de soare, iar barul de la piscina ofera o varietate de bauturi racoritoare. Cei pasionati de sporturi acvatice pot practica scufundari, oferind astfel o experienta activa si plina de aventura.

In ceea ce priveste mesele, Little Garden Resort dispune de un cafe si un bar, unde oaspetii pot savura un mic dejun continental, asigurand astfel un inceput excelent al zilei. Aceasta combinatie de facilitati si servicii face din Little Garden Resort o alegere ideala pentru o vacanta relaxanta si plina de activitati.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Little Garden Resort, Duong GJong

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Little Garden Resort
Duong GJong

Altele

Bilete pentru transport în comun

Serviciu de concierge

Birou de turism

Terasă la soare

Zonă pentru fumători

Servicii de receptie

Serviciu de transfer

Exterior

Servicii de curatenie

Facilitati camere

Facilitati camere

Localizare pentru cazare la Little Garden Resort, Duong GJong

Tran Hung Dao, Duong Dong, VN

Harta pentru Tran Hung Dao, Duong Dong, VN

Little Garden Resort este situat în Duong Dong, o zonă accesibilă și plină de viață, ideală pentru turiști. Această locație oferă o bază excelentă pentru explorarea atracțiilor din apropiere.

Politicile hotelului
pentru cazare la Little Garden Resort, Duong GJong

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 14:00

Nu se impune ora limita de check-in

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Little Garden Resort accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Little Garden Resort nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Little Garden Resort

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Little Garden Resort nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Little Garden Resort poate conversa in limbile Engleza, Vietnameza

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.9

Foarte bun

din 19 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Little Garden Resort, Duong GJong

Curățenie

9.6

Personal

9.6

Valoare

9.3

Confort

9.7

Locație

8.8

Servicii

9.1

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?