021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Ankara
Dafne Hotel

06530 Karakusunlar Mh 1545 Sk, Ankara, TR

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Dafne Hotel Ankara

Hotelul Dafne din Ankara ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura oaspetilor o experienta placuta. Printre amenitatile disponibile se numara un lift, un serviciu de stocare a bagajelor, un seif, un serviciu de schimb valutar si un aparat de bauturi. Accesul la internet wireless este disponibil in zonele publice, iar personalul prietenos de la receptie este intotdeauna gata sa raspunda intrebarilor. Hotelul dispune de facilitati pentru persoanele cu dizabilitati, inclusiv camere accesibile cu scaun cu rotile, si are un teren de joaca si o gradina frumoasa pentru relaxare.

Camerele hotelului sunt dotate cu aer conditionat, incalzire centrala si ventilator, asigurand un mediu confortabil. Fiecare camera include un pat dublu, un seif, un minibar, un birou, un frigider si un set pentru prepararea ceaiului/cafelei. De asemenea, camerele sunt echipate cu un televizor cu canale prin satelit, un telefon si WiFi. Baile sunt dotate cu dus, cada si baie cu hidromasaj, iar produsele cosmetice sunt oferite pentru confortul oaspetilor.

Hotelul Dafne ofera o varietate de optiuni de divertisment, inclusiv tenis de masa, sauna si un program de divertisment cu muzica live. Oaspetii pot savura vremea frumoasa pe terasa, iar pentru cei care doresc sa se relaxeze, exista un TV room, o camera de joaca si o biblioteca. Serviciile suplimentare includ un serviciu de babysitting, asistenta medicala si un serviciu de transfer.

In ceea ce priveste mesele, hotelul dispune de un restaurant, o cafenea si un bar, oferind optiuni de masa cu pensiune completa sau demipensiune. Oaspetii se pot bucura de un bufet generos la micul dejun, pranz si cina, cu optiuni de mese dietetice si pentru copii disponibile la cerere. Hotelul se angajeaza sa ofere o experienta culinara variata si delicioasa pentru toti oaspetii sai.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Dafne Hotel, Ankara

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Dafne Hotel
Ankara

Mancaruri si bauturi

Altele

Vestiare

Divertisment de seară

Cărucioare

Zonă pentru fumători

Servicii de receptie

Serviciu de transfer

Schimb valutar

Exterior

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Localizare pentru cazare la Dafne Hotel, Ankara

06530 Karakusunlar Mh 1545 Sk, Ankara, TR

Harta pentru 06530 Karakusunlar Mh 1545 Sk, Ankara, TR

Hotelul Dafne este situat în Ankara, aproape de aeroportul Ankara - Etimesgut (ANK), oferind accesibilitate ușoară pentru oaspeți.

Politicile hotelului
pentru cazare la Dafne Hotel, Ankara

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 14:00

Nu se impune ora limita de check-in

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 13:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Dafne Hotel accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Dafne Hotel nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Dafne Hotel

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Dafne Hotel nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Dafne Hotel poate conversa in limbile Germana, Engleza, Turca

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

7.3

Bun

din 116 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Dafne Hotel, Ankara

Curățenie

7.4

Personal

8.2

Valoare

7.7

Confort

7.7

Locație

7.8

Servicii

7.4

Mic dejun

8.5

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?