021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Penagos
Cabañas La Senda De Los Elefantes

Calle Martin 9

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Cabañas La Senda De Los Elefantes Penagos

With a stay at Cabanas la Senda de los Elefantes in Penagos, you'll be steps from Cabarceno Natural Park and a 4-minute drive from Palacio de Elsedo. This guest house is 17 mi (27.4 km) from El Sardinero Beach and 5.1 mi (8.2 km) from Fluviarium Lierganes.

Date si preturi pentru cazare la Cabañas La Senda De Los Elefantes, Penagos

Localizare pentru cazare la Cabañas La Senda De Los Elefantes, Penagos

Calle Martin 9

Harta pentru Calle Martin 9

Politicile hotelului
pentru cazare la Cabañas La Senda De Los Elefantes, Penagos

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Cabañas La Senda De Los Elefantes accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Cabañas La Senda De Los Elefantes nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Cabañas La Senda De Los Elefantes

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Cabañas La Senda De Los Elefantes nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?