021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Fuerteventura
Elba Carlota Beach &Amp; Golf Resort

Avenida de las Marismas 3

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Elba Carlota Beach &Amp; Golf Resort Fuerteventura

Date si preturi pentru cazare la Elba Carlota Beach &Amp; Golf Resort, Fuerteventura

Dotarile hotelului
pentru cazare la Elba Carlota Beach &Amp; Golf Resort
Fuerteventura

Mancaruri si bauturi

Restaurant

Bar

Snack bar

;eniu masă pentru copii

Exterior

Facilitati de gratar

Grădină

Terasa

Plajă

Altele

Facilități spa

Fitness

Solar

Terasă la soare

Camere de familie

Vedere

Lenjerie de pat

Suport pentru haine

Aparat de ceai/cafea

Vin/șampanie

Recepţie deschisă nonstop

Garderobă sau dulap

Baie privată

Fierbător

Servicii de internet

Cafenea la proprietate

Parcare

Șezlonguri sau paturi de plajă

TV

Birou

Toaletă

Prosoape

Elevator

TV cu ecran plat

Articole de toaletă gratuite

Facilităţi pentru persoane cu mobilitate redusă

Sală de fitness

Canale prin satelit

Cadă sau duș

Centru de spa și wellness

Pachete Spa/wellness

Săli de conferinţă şi petreceri

Lounge Spa/zonă de relaxare

Piscină în aer liber

Uscător pentru rufe

Teren de golf (la maxim 3 km)

Toaletă suplimentară

Acces imediat la plajă

Bufet potrivit copiilor

Babysitting/servicii pentru copii

Club pentru copii

Fructe

SPA & Wellness

Masaj

Piscine

Piscina pentru copii

Umbrele de plajă

Siguranta

Seif

Activitati si divertisment

Cameră de jocuri

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Free Minibar

Telefon

Uscător de păr

Aer condiționat

Room service

Balcon

Cadă

Hârtie igienică

Piscine

Piscina pentru copii

Umbrele de plajă

Siguranta

Seif

Activitati si divertisment

Cameră de jocuri

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Free Minibar

Telefon

Uscător de păr

Aer condiționat

Room service

Balcon

Cadă

Hârtie igienică

Localizare pentru cazare la Elba Carlota Beach &Amp; Golf Resort, Fuerteventura

Avenida de las Marismas 3

Harta pentru Avenida de las Marismas 3

Politicile hotelului
pentru cazare la Elba Carlota Beach &Amp; Golf Resort, Fuerteventura

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 15:00

Nu se impune ora limita de check-in

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Elba Carlota Beach &Amp; Golf Resort accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Grupurile au o limita de 5 persoane

Hotelul Elba Carlota Beach &Amp; Golf Resort nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Elba Carlota Beach &Amp; Golf Resort

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Elba Carlota Beach &Amp; Golf Resort nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Elba Carlota Beach &Amp; Golf Resort poate conversa in limbile Engleza, Spaniola

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.2

Foarte bun

din 691 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Elba Carlota Beach &Amp; Golf Resort, Fuerteventura

Curățenie

8.5

Personal

8.9

Valoare

8.1

Confort

8.6

Locație

8.8

Servicii

8.3

Mic dejun

7.4

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?