021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Gdansk
Apartamenty Sun & Snow Garden Gates

18 Dlugie Ogrody

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Apartamenty Sun & Snow Garden Gates Gdansk

With a stay at this apartment in Gdansk (Gdansk City Center), you'll be within a 5-minute drive of Gdansk Old Town Hall and Marina Gdansk. This apartment is 8.9 mi (14.3 km) from Sopot Beach and 0.4 mi (0.6 km) from National Maritime Museum in Gdansk.

Date si preturi pentru cazare la Apartamenty Sun & Snow Garden Gates, Gdansk

Localizare pentru cazare la Apartamenty Sun & Snow Garden Gates, Gdansk

18 Dlugie Ogrody

Harta pentru 18 Dlugie Ogrody

Politicile hotelului
pentru cazare la Apartamenty Sun & Snow Garden Gates, Gdansk

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Apartamenty Sun & Snow Garden Gates accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Apartamenty Sun & Snow Garden Gates nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Apartamenty Sun & Snow Garden Gates

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Apartamenty Sun & Snow Garden Gates nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?