021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Stavanger
Scandic Royal Stavanger

Loekkeveien 26, 4002 Stavanger, Noruega

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Scandic Royal Stavanger Stavanger

Hotelul Scandic Royal Stavanger ofera o cazare exclusivista, situata central, la doar 500 m de cea mai apropiata statie de transport public. Renovarea din 2002 a transformat acest hotel intr-un loc modern si confortabil, avand 196 de camere distribuite pe 6 etaje. Oaspetii sunt intampinati intr-un lobby elegant, unde se afla o receptie deschisa 24 de ore, lifturi si 6 cafenele. Printre facilitatile disponibile se numara magazine de suveniruri, un bar si 2 restaurante, precum si o sala de conferinte cu o capacitate maxima de 100 de persoane, ideala pentru calatorii de afaceri care pot beneficia de servicii de fotocopiere si fax.

Camerele confortabile sunt dotate cu bai private, dusuri, uscatoare de par, seifuri, telefoane cu apel direct, ceasuri desteptatoare, conexiune la internet, prese pentru pantaloni, facilitati de calcat, aer conditionat reglat central si minibare/frigidere. Oaspetii pot solicita camere pentru nefumatori sau camere accesibile persoanelor cu dizabilitati.

Pentru relaxare, hotelul dispune de o sauna, un solar, un jacuzzi, o piscina interioara si o terasa minunata, precum si un complex spa cu un club de sanatate. Cei pasionati de sport pot profita de sala de fitness bine echipata, oferind oportunitati excelente de antrenament.

In ceea ce priveste mesele, hotelul ofera optiuni variate in cele doua restaurante, unde oaspetii pot savura preparate delicioase, pregatite cu ingrediente proaspete. De asemenea, room service este disponibil pentru confortul oaspetilor, asigurandu-se ca fiecare nevoie este indeplinita.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Scandic Royal Stavanger, Stavanger

Dotarile hotelului
pentru cazare la Scandic Royal Stavanger
Stavanger

Mancaruri si bauturi

Restaurant

Bar

Snack bar

;eniu masă pentru copii

Meniuri cu diete speciale (la cerere)

Altele

Servicii de înfrumusețare

Facilități spa

Fitness

Saună

Castroane pentru animale de companie

Camere de familie

Drumeţii

Cadă cu hidromasaj

Închiriere de biciclete

Vin/șampanie

Recepţie deschisă nonstop

Servicii de internet

Acces cu cheia

Parcare

Lounge/cameră cu TV comună

Fumatul interzis în toate spaţiile publice şi private

Elevator

Facilităţi pentru persoane cu mobilitate redusă

Camere de supraveghere în zonele comune

Sală de fitness

Alarmă de securitate

Centru de spa și wellness

Pachete Spa/wellness

Fax/copiator

Automat (băuturi)

Automat (gustări)

Săli de conferinţă şi petreceri

Lounge Spa/zonă de relaxare

Cameră cu facilităţi antialergice

Business centre

Securitate non-stop

Piscină în aer liber

Evenimente sportive live (transmisiuni)

Ciclism

Vestiare fitness/Spa

Minimarket la proprietate

Fructe

Prânz la pachet

Servicii de receptie

Camera de bagaje

Exterior

Mobilier de exterior

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Spalatorie

Menaj zilnic

General

Zona pentru fumatori

SPA & Wellness

Masaj

Siguranta

Extinctoare

Seif

Alarmă de fum

Activitati si divertisment

Cameră de jocuri

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Aer condiționat

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Spalatorie

Menaj zilnic

General

Zona pentru fumatori

SPA & Wellness

Masaj

Siguranta

Extinctoare

Seif

Alarmă de fum

Activitati si divertisment

Cameră de jocuri

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Aer condiționat

Localizare pentru cazare la Scandic Royal Stavanger, Stavanger

Loekkeveien 26, 4002 Stavanger, Noruega

Harta pentru Loekkeveien 26, 4002 Stavanger, Noruega

Hotelul Scandic Royal Stavanger este situat central, la doar 500 m de cea mai apropiată stație de transport public, facilitând accesul ușor către centrul orașului, unde se pot explora atracții culturale și istorice, cum ar fi Catedrala Stavanger.

Politicile hotelului
pentru cazare la Scandic Royal Stavanger, Stavanger

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 16:00

Nu se impune ora limita de check-in

Varsta minima la check-in: 18

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Scandic Royal Stavanger accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Grupurile au o limita de 10 persoane

Hotelul Scandic Royal Stavanger nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Scandic Royal Stavanger

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Scandic Royal Stavanger nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Scandic Royal Stavanger poate conversa in limbile Daneza, Germana, Engleza, Norvegiana, Poloneza, Suedeza

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.1

Foarte bun

din 3046 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Scandic Royal Stavanger, Stavanger

Curățenie

8.6

Personal

8.6

Valoare

8

Confort

8.6

Locație

8.9

Servicii

8.5

Mic dejun

8.6

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?