021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Kuala Lumpur
Scarletz Suites Klcc By Minshuku

50450 Lorong Yap Kwan Seng, Kuala Lumpur, MY

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Scarletz Suites Klcc By Minshuku Kuala Lumpur

Date si preturi pentru cazare la Scarletz Suites Klcc By Minshuku, Kuala Lumpur

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la Scarletz Suites Klcc By Minshuku, Kuala Lumpur

50450 Lorong Yap Kwan Seng, Kuala Lumpur, MY

Harta pentru 50450 Lorong Yap Kwan Seng, Kuala Lumpur, MY

Politicile hotelului
pentru cazare la Scarletz Suites Klcc By Minshuku, Kuala Lumpur

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Scarletz Suites Klcc By Minshuku accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Scarletz Suites Klcc By Minshuku nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Scarletz Suites Klcc By Minshuku

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Scarletz Suites Klcc By Minshuku nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?