021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Castelvetrano
B&B Villa Patrizia Selinunte

Via Pitagora, 27 Marinella Di Selinunte

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la B&B Villa Patrizia Selinunte Castelvetrano

With a stay at B&B Villa Patrizia Selinunte in Castelvetrano, you'll be within a 15-minute walk of Marinella di Selinunte Harbour and Selinunte. This bed & breakfast is 0.8 mi (1.3 km) from Temple F and 0.8 mi (1.3 km) from Temples of Selinunte.

Date si preturi pentru cazare la B&B Villa Patrizia Selinunte, Castelvetrano

Localizare pentru cazare la B&B Villa Patrizia Selinunte, Castelvetrano

Via Pitagora, 27 Marinella Di Selinunte

Harta pentru Via Pitagora, 27 Marinella Di Selinunte

Politicile hotelului
pentru cazare la B&B Villa Patrizia Selinunte, Castelvetrano

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul B&B Villa Patrizia Selinunte accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul B&B Villa Patrizia Selinunte nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului B&B Villa Patrizia Selinunte

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul B&B Villa Patrizia Selinunte nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?