021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Zante Town
Razis Apartments

Planos, 29100, Zakynthos, tel. 30-697 4040 100, fax. , zip. 29100, ZAKYNTHOS ISLAND

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Razis Apartments Zante Town

Razis Apartments ofera cazare confortabila si moderna, ideala pentru familii si turisti care doresc sa se bucure de frumusetile insulei Zakynthos. Cu 25 de camere dotate cu aer conditionat, fiecare unitate dispune de o bucatarie complet utilata, permitandu-va sa pregatiti mese delicioase in intimitatea propriului spatiu. Balcoanele sau terasele private sunt locuri perfecte pentru a savura o cafea dimineata sau pentru a va relaxa seara, in timp ce televizorul cu ecran plat de 32 de inci va va oferi divertisment pe parcursul sederii. Accesul gratuit la internet wireless este disponibil in intreaga proprietate, asigurandu-va ca sunteti mereu conectat.

Printre facilitatile oferite se numara un centru de fitness, o piscina sezoniera in aer liber si posibilitatea de a inchiria biciclete pentru a explora imprejurimile. De asemenea, Razis Apartments dispune de servicii de concierge si o zona comuna cu televizor, unde oaspetii se pot relaxa si socializa. Personalul prietenos este intotdeauna disponibil pentru a va ajuta cu orice informatii sau cerinte.

Pentru mesele dumneavoastra, hotelul are un restaurant care serveste preparate delicioase, precum si un snack bar/deli pentru gustari rapide. Mic dejunuri tip bufet sunt disponibile zilnic, contra unei taxe, intre orele 9:00 si 11:00, oferind o varietate de optiuni pentru a incepe ziua in forta. La sfarsitul zilei, va puteti relaxa cu o bautura la barul de langa piscina sau la lounge-ul hotelului.

Razis Apartments este locul ideal pentru a va bucura de o vacanta relaxanta, avand acces usor la atractiile locale, inclusiv la faimosul Tsilivi Waterpark, perfect pentru distractie in familie. Cu o atmosfera prietenoasa si facilitati excelente, acest hotel va va oferi o experienta de neuitat in Zakynthos.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Razis Apartments, Zante Town

Localizare pentru cazare la Razis Apartments, Zante Town

Planos, 29100, Zakynthos, tel. 30-697 4040 100, fax. , zip. 29100, ZAKYNTHOS ISLAND

Harta pentru Planos, 29100, Zakynthos, tel. 30-697 4040 100, fax. , zip. 29100, ZAKYNTHOS ISLAND

Razis Apartments se află în Zakynthos, aproape de plaja Ionian Sea, la doar 1 minut de mers pe jos. Este situat la 12 minute de plimbare de plaja Tsilivi și la 1,6 km de Tsilivi Waterpark, fiind accesibil și pentru cei care doresc să viziteze plaja Gaidaros, aflată la 3,2 km distanță.

Politicile hotelului
pentru cazare la Razis Apartments, Zante Town

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Razis Apartments accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Razis Apartments nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Razis Apartments

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Razis Apartments nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?