021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Elounda
Domes Aulūs Elounda All-Inclusive, Curio Collection By Hilton

Main Street, Elounda, 72053, Grecia

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Domes Aulūs Elounda All-Inclusive, Curio Collection By Hilton Elounda

Hotelul Domes Aulus Elounda All-Inclusive, Curio Collection By Hilton ofera o experienta premium All Inclusive, perfecta pentru cei care cauta o evadare romantica. Acest hotel pentru adulti se distinge printr-un serviciu premiat si o atmosfera relaxata, dar atenta, unde oaspetii se pot bucura de un stil de viata glamour, inconjurati de oameni cu aceleasi pasiuni. Cu zone comune frumos amenajate la etajul intai, hotelul imbina confortul cu eleganta, oferind un refugiu ideal pentru cei care doresc sa se deconecteze de stresul cotidian.

Camerele si suitele hotelului sunt spatioase, pline de lumina si concepute pentru relaxare. Fiecare unitate de cazare este un adevarat refugiu privat, unde oaspetii pot sa se relaxeze si sa se bucure de briza racoroasa a marii. Decorul elegant si facilitatile moderne asigura un sejur confortabil, transformand fiecare noapte intr-o experienta memorabila.

In apropierea hotelului, vizitatorii pot explora atractii locale, inclusiv insula Spinalonga, care ofera o privire asupra istoriei si culturii regiunii. Elounda este, de asemenea, un loc ideal pentru a descoperi satele de pescari din jur, unde traditiile locale sunt pastrate cu mandrie.

In ceea ce priveste mesele, hotelul ofera o varietate de optiuni culinare, toate incluse in pachetul All Inclusive. Oaspetii se pot bucura de preparate delicioase, pregatite cu ingrediente proaspete, care reflecta bogatia gastronomica a Cretei. Fie ca este vorba de un mic dejun copios sau de cine rafinate, fiecare masa este o sarbatoare a gustului.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Domes Aulūs Elounda All-Inclusive, Curio Collection By Hilton, Elounda

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Domes Aulūs Elounda All-Inclusive, Curio Collection By Hilton
Elounda

Mancaruri si bauturi

Altele

Facilități spa

Fitness

Sesiuni de yoga

Masaj

Serviciu de concierge

Terasă la soare

Zonă pentru fumători

Exterior

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Localizare pentru cazare la Domes Aulūs Elounda All-Inclusive, Curio Collection By Hilton, Elounda

Main Street, Elounda, 72053, Grecia

Harta pentru Main Street, Elounda, 72053, Grecia

Hotelul Domes Aulūs Elounda All-Inclusive, Curio Collection By Hilton se află în Elounda, o destinație pitorească din Creta, cunoscută pentru peisajele sale spectaculoase și atmosfera relaxantă. Accesibil cu ușurință, hotelul este situat aproape de atracții locale, inclusiv insula Spinalonga, un loc plin de istorie și cultură.

Politicile hotelului
pentru cazare la Domes Aulūs Elounda All-Inclusive, Curio Collection By Hilton, Elounda

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 15:00

Nu se impune ora limita de check-in

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 11:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.

Pentru a face aranjamente pentru check-in, va rugam sa contactati proprietatea cu cel putin 24 de ore inainte de sosire, folosind informatiile de pe confirmarea rezervarii.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Domes Aulūs Elounda All-Inclusive, Curio Collection By Hilton accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Grupurile au o limita de 9 persoane

Hotelul Domes Aulūs Elounda All-Inclusive, Curio Collection By Hilton nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Domes Aulūs Elounda All-Inclusive, Curio Collection By Hilton

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Domes Aulūs Elounda All-Inclusive, Curio Collection By Hilton nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Domes Aulūs Elounda All-Inclusive, Curio Collection By Hilton poate conversa in limbile Germana, Greaca, Engleza, Franceza

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.7

Foarte bun

din 320 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Domes Aulūs Elounda All-Inclusive, Curio Collection By Hilton, Elounda

Curățenie

9.1

Personal

9.5

Valoare

8.4

Confort

9.2

Locație

9.1

Servicii

8.9

Mic dejun

7.5

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?