021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Ontario
Aloft Chicago O'hare

60018 Balmoral Avenue, Rosemont, US

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Aloft Chicago O'hare Ontario

Hotelul Aloft Chicago O'Hare ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura o experienta placuta oaspetilor sai. Cu 158 de camere single si 93 de camere double, toate situate pe 6 etaje, hotelul dispune de lifturi pentru accesibilitate. Printre facilitati se numara un serviciu de depozitare a bagajelor, seif, bancomat si automate de bauturi. Accesul la internet wireless in zonele publice permite oaspetilor sa ramana conectati, iar hotelul este dotat cu facilitati pentru persoanele cu dizabilitati, inclusiv camere accesibile cu scaun cu rotile. Oaspetii pot beneficia de un garaj si parcare, precum si de servicii de inchiriere auto si transferuri.

Camerele sunt dotate cu aer conditionat si incalzire ajustabila, asigurand un confort optim. Fiecare camera este mobilata cu un pat queen-size sau king-size, iar oaspetii pot solicita paturi suplimentare. Facilitatile includ un seif, minibar, birou, frigider, microunde si un set pentru prepararea ceaiului/cafelei. Baia este echipata cu dus si cada, uscator de par si produse cosmetice. Exista camere pentru nefumatori si optiuni pentru persoanele cu mobilitate redusa.

Pentru relaxare, hotelul dispune de piscine interioare si exterioare, cu sezlonguri confortabile pe terasa si un bar langa piscina. Oaspetii activi pot inchiria biciclete pentru a explora zona, iar centrul de fitness ofera o varietate de activitati sportive. De asemenea, hotelul are o zona de wellness cu spa si un program de divertisment pentru adulti si copii.

In ceea ce priveste mesele, hotelul ofera optiuni variate, inclusiv un restaurant, o cafenea si un bar. Un mic dejun continental asigura un inceput excelent al zilei, iar la pranz si cina, oaspetii pot alege dintr-o selectie de preparate a la carte sau un meniu fix. Hotelul accepta diverse carduri de credit, inclusiv American Express, VISA, Diners Club si MasterCard.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Aloft Chicago O'hare, Ontario

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Aloft Chicago O'hare
Ontario

Mancaruri si bauturi

Altele

Zonă pentru fumători

Servicii de receptie

Serviciu de transfer

Exterior

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Facilitati camere

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Facilitati camere

Localizare pentru cazare la Aloft Chicago O'hare, Ontario

60018 Balmoral Avenue, Rosemont, US

Harta pentru 60018 Balmoral Avenue, Rosemont, US

Hotelul Aloft Chicago O'Hare se află la câteva minute de Aeroportul Chicago O'Hare și la distanță de mers pe jos de Centrul de Convenții Donald E. Stephens. Teatrul Rosemount și Allstate Arena sunt la o scurtă distanță cu mașina. Accesul la trenul 'EL' către centrul orașului Chicago este facil, la aproximativ 32 km distanță.

Politicile hotelului
pentru cazare la Aloft Chicago O'hare, Ontario

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 15:00

Nu se impune ora limita de check-in

Varsta minima la check-in: 21

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Aloft Chicago O'hare accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Grupurile au o limita de 9 persoane

Hotelul Aloft Chicago O'hare nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Aloft Chicago O'hare

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Aloft Chicago O'hare nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Aloft Chicago O'hare poate conversa in limbile Engleza, Spaniola

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.3

Foarte bun

din 520 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Aloft Chicago O'hare, Ontario

Curățenie

8.7

Personal

8.8

Valoare

8.1

Confort

8.8

Locație

9

Servicii

8.5

Mic dejun

4.6

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?